fbpx
zajęcia dla dzieci w łodzi skacz i tańcz

Twoje dziecko to chodzący wulkan energii? Chciałbyś je zapisać na zajęcia ruchowe, ale nie wiesz jakie wybrać? Zerknij na nasz karnet 'Skacz i Tańcz’ i spróbujcie sami ;). 

Karnet 'skacz i tańcz'

Karnet 'Skacz i Tańcz’ to multi – karnet na zajęcia ruchowo taneczne, dzięki któremu Twoje dziecko nie musi się ograniczać do jednego typu zajęć. Z karnetem 'Skacz i Tańcz’ możecie skorzystać z poniższych zajęć dla dzieci w Warsztatkowie w Łodzi:

Karnet upoważnia do 4 wejść i okres ważności to 5 tygodni. Co to oznacza w praktyce?  Same korzyści! Zobacz poniżej :).

JAKIE KOrzyści daje karnet 'skacz i tańcz'?

  • Maksymalna Elastyczność
  • Pewność, że nie przepadną Ci zajęcia nawet w przypadku choroby
  • Możliwość przetestowania różnych zajęć
  • Oszczędność

Maksymalna elastyczność – Urodziny koleżanki w przedszkolu? Imieniny Cioci? A może wizyta u dentysty? Nawet jak Ci coś wypadnie w trakcie trwania karnetu, nie musisz rezygnować z zajęć, bo możesz skorzystać z innych! Twoje dziecko ma niespożytą energię w danym tygodniu i chcielibyście więcej się poruszać? Mamy 4 typy zajęć dla dzieci w tygodniu w ramach karnetu 'Skacz i Tańcz’! To znaczy, że możecie przyjść i na Zumbę i na Baletki w jednym tygodniu.

Pewność, że wejściówki nie przepadną nawet w przypadku choroby – Karnet 'Skacz i Tańcz’ jest ważny przez 5 tygodni i upoważnia do 4 wejść na 4 typy zajęć. To znaczy, że w przeciągu 5 tygodni macie 20 terminów do wyboru! Nawet jak przeziębienie czy grypa Was dopadną, ciągle będziecie mieć  szansę wykorzystać wszystkie wejściówki. 

Możliwość przetestowania różnych zajęć – Twoje dziecko uwielbia ruch i muzykę, ale w sumie nie jesteście pewni, czy wolałoby spokojny balet czy energiczną Zumbę? A może coś bardziej gimnastycznego? Już nie musisz ograniczasz się do jednego typu zajęć. Karnet 'Skacz i Tańcz’ to świetne rozwiązanie do potestowania preferencji dziecka.

Oszczędność – karnet na 4 wejścia jest bardziej opłacalny, niż kupowanie pojedynczych wejściówek. Cena karnetu na 4 wejścia to 140zł.

zajęcia dla dzieci - ważne informacje

Prosimy pamiętać, że na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Wystarczy krótka wiadomość na Messengerze / SMS, można też zapisać się osobiście lub telefonicznie.

powiązane artykuły

Najnowsze posty

spis warsztatów dla dzieci w łodzi

Warsztaty Świąteczne dla dzieci

Zbliża się najpiękniejszy okres w roku – Święta Bożego Narodzenia. Przyjdźcie do nas, aby poczuć magię Świąt, stworzyć wspaniałe pamiątki i świetnie się bawić. Poniżej…

Czytaj dalej»
zabawa dla dzieci na zakończenie lata

Barbie Party czyli zakończenie lata

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 4-7 oraz 8 – 12 lat na wyjątkową zabawę w stylu Barbie! Zabawa dla dzieci barbie  Super-wystrzałowa Mega-różowa Jedyna-takaimpreza na pożegnanie lata .…

Czytaj dalej»

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

KATEGORIE

Kategorie
warsztaty dla dzieci logo 2

Kameralna przestrzeń dla dzieci i rodziców. 

Masz pytanie? Napisz!
zabawki montessori w warsztatkowie