fbpx

GORDONKI

Gordonki łódź basso kids

Na czym polegają tzw „Gordonki”? Zajęcia gordonowskie to zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku od 6 miesiąca życia do 3 lat (z opiekunami). Pierwsze lata życia dziecka są niezwykle istotne w jego rozwoju, dlatego to jest najlepszy moment, by rozpocząć swoją przygodę z muzyką.

Opis Zajęć Gordonki:

Właśnie w tym wieku potencjał dzieci do rozwoju zdolności muzycznych jest najwyższy.
Zajęcia prowadzone są w formie zabawy w oparciu o metodę E.E Gordona. Pozytywnie wpływają na rozwój malucha. Dzieci osłuchują się z różnymi skalami, rytmami, a oprócz tego rozwijają płynną mowę, koordynację ruchową, są bardziej kreatywne. Mają możliwość kontaktu z innymi dziećmi w podobnym wieku oraz po prostu miło spędzają czas z rodzicem.
Gordonki w Warsztatkowie prowadzi Barbara Solnica z Basso Kids – Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi. Uczestniczka kursów muzycznych, pedagogicznych, psychologicznych. Jej pasją jest przede wszystkim śpiew, którym uwielbia się dzielić na różnych uroczystościach. Po śpiewie są skrzypce, na których uczy grać i dzieci i dorosłych. Prowadzi zajęcia (tzw. „gordonki”) dla najmłodszych (od 6mż do 3 lat). Oprócz śpiewu, jej pasją jest praca z dziećmi, muzyka, taniec i psychologia. Uwielbia psy! 🎻🎼

iNFORMACJE O ZAJĘCIACH Gordonowskich:

Termin zajęć: wybrane piątki 11:00 (8mż – 3l); 12:00 (0-8mż)

Dla kogo: Dzieci od 0 mż – 3 lat, wraz z opiekunem

Koszt uczestnictwa w jednych zajęciach: 45 zł

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy:
logo warsztatkowo łódź

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Najnowsze posty

warsztaty dla dzieci logo 2

Kameralna przestrzeń dla dzieci i rodziców. 

Masz pytanie? Napisz!
zabawki montessori w warsztatkowie