fbpx

Adaptacja do żłobka

adaptacja do żłobka zajęcia dla niemowlaków łódź

▶️ Twoje dziecko wkrótce rozpoczyna swoją przygodę ze żłobkiem?
▶️ Zastanawiasz się jak odnajdzie się w grupie z innymi Maluszkami, skoro do tej pory spędzało czas głównie z Tobą i najbliższą rodziną?

Zajęcia adaptacyjne do żłobka są właśnie dla Was!

Opis Zajęć ADAPTACYJNYCH DO ŻŁOBKA:

Będą to zajęcia, które pomogą Twojemu dziecku oswoić się z nowymi aktywnościami, przebywaniem w grupie dzieci czy nową Ciocią.

Seria zajęć będzie obejmować spotkania 2x w tygodniu po 1h15min każde. Podczas zajęć będziemy działać sensorycznie, plastycznie czy twórczo, stymulować percepcję dotykową lub węchową, w zależności od programu spotkania. Jednym słowem będziemy poznawać otaczający nas świat zachowując przy tym dużo swobody, tak jakby to było w żłobku. 👶. Następne będzie czas na swobodną zabawę, do dyspozycji dzieci będą edukacyjne i drewniane zabawki.
Rodzic będzie miał możliwość zobaczyć jak Maluszek zachowuje się przy innych dzieciach oraz jak działa podczas zajęć, co na pewno ułatwi rozpoczęcie Waszej przygody żłobkowej 🙂. Zapraszamy dzieci od 9mż wraz z opiekunem.

Rodzic będzie miał możliwość zobaczyć jak Maluszek zachowuje się przy innych dzieciach oraz jak działa podczas zajęć, co na pewno ułatwi rozpoczęcie Waszej przygody żłobkowej 🙂. Zapraszamy dzieci od 9mż wraz z opiekunem.

iNFORMACJE O ZAJĘCIACH ADAPTACYJNYCH:

Termin zajęć: TBC

Dla kogo: Dzieci od 9 mż , wraz z opiekunem

Koszt: 320zł/mc

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy:
lub napisz wiadomość:
logo warsztatkowo łódź

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Najnowsze posty

warsztaty dla dzieci logo 2

Kameralna przestrzeń dla dzieci i rodziców. 

Masz pytanie? Napisz!
zabawki montessori w warsztatkowie